•  Z dożywiania korzystają uczniowie uczęszczający do Szkoły na podstawie wypełnionej deklaracji.

Deklaracja korzystania z dożywiania w Szkole Podstawowej w Gierałtowcu

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Szkoła Podstawowa  w Gierałtowcu

Gierałtowiec 42

59 – 500  ZŁOTORYJA                                                                                                                                                           ……………………………..…………..

imię i nazwisko rodzica….

Wyrażam zgodę aby moje dziecko …………………………………….......................….................… klasa …….....................................………

korzystało z dożywiania w szkole: zupa + herbata, zupa, herbata (właściwe podkreślić), jednocześnie zobowiązuję się do terminowego uiszczania opłat za spożywane posiłki.

Opłaty za posiłki wnosi się za cały miesiąc z góry, w terminie do 5 każdego miesiąca.

………………………………                                                ……………………………….

(miejscowość i data)                                                               (czytelny podpis rodzica).